Categories
NFT, Tamadoge

NFT’lerin popülaritesi ile birlikte anlaşılması gereken birçok yeni kısaltma var. Ancak lingo’yu anlamasanız bile, tamadoge nft’yi nasıl satın alacağınızı öğrenerek harekete geçebilirsiniz! Gelecek akıllı ve dijital. Bu nedenle, çevrimiçi olarak satın alınabilecek sanal, değiştirilemez tokenların olması şaşırtıcı değildir. Tamadoge nft nasıl satın alınır öğrenmek istiyorsanız bu yazı tam size göre! Bu yazıda, tamadoge nft satın alma hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklıyoruz.

Tamadoge NFT nedir?

Tamadoge, çevrimiçi olarak satın alınabilecek birçok NFT’den biridir. NFT, değiştirilemez token anlamına gelir. Bunlar, nadir ve özel olacak şekilde tasarlanmış, türünün tek örneği sanal belirteçlerdir. Bu nedenle, merkezi bir kaynak tarafından doğrulanmalıdır. NFT’ler, oyun ve blok zincirinin geleceğinin büyük bir parçasıdır. Gerçekten merkezi olmayan bir dijital dünya yaratma yolunda önemli bir adımdır. Var olan çoğu NFT, ERC-721 belirteçleridir. Bu, tamadoge dahil binlerce farklı türde değiştirilemez token oluşturmak için kullanılan bir standarttır.

Hangi NFT’yi Satın Alabilirsiniz?

Tamadoge nft satın almak istediğinizde yapmanız gereken ilk şey, hangi NFT’yi satın almak istediğinizi seçmektir. Tamadoge dahil olmak üzere birçok farklı token türü mevcuttur. Mevcut NFT’lerin tam listesini çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Tamadoge nft satın almak istiyorsanız, çevrimiçi tamadoge satıcıları bulmanız gerekir. Bu, birkaç farklı yolla yapılabilir. Satıcıları bulmak için Discord veya OpenSea gibi bir çevrimiçi pazar yeri kullanabilirsiniz. DDEX veya IDEX gibi merkezi olmayan bir borsa da kullanabilirsiniz. Bunlar en popüler merkezi olmayan borsalardan ikisidir.

Tamadoge NFT nasıl satın alınır?

DDEX veya IDEX gibi merkezi olmayan bir borsada başka bir kullanıcıdan tamadoge nft satın alıyorsanız, işlem oldukça basittir. Tek yapmanız gereken borsaya belirli bir miktar Ether yatırmak ve tamadoge nft’nizi satın almak. Tamadoge nft’nizi satın aldıktan sonra, onu ERC-20 cüzdanınıza çekebilirsiniz. Tamadoge nft’nin ERC-721 tokenları olduğunu unutmayın, bu nedenle bir ERC-20 cüzdanında saklanamazlar. Bunları saklamak için üçüncü taraf bir cüzdan kullanmanız gerekecektir.